Контакты

ATON

Нет товаров


ATON

ATON Group - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена в 2003 році правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. Зародження підприємстава є створення майстерні по ремонту сільскогосподарської техніки в 1930 р.. Достатьно різноманітна історія підприємства. В роки Великої Вітчизняної війни був повністю зруйнований. В післявоєнний час, був відбудований і реструктуризований в машинобудівний завод. В 1970 р. підприємстов перетоврюється на гіганта машинобудівної галузі. Встановлюється передове німецьке обладнання. В вже в 1980 р. з конвеєра сходять перші опалювальні прилади. Розвиток підприємства і розширення ассортименту стрімко зростає до переломного часу для України - 1991 р." розпаду СРСР. В період до 1999 р. завод відчуває велику кризу, відсутність спросу змушує підприємство виживати. У цей період інженерно-технічного менеджменту доводиться перенавчатись для роботи в нових економічних умовах. І у 1999 р. завод починав свою діяльність як оператор українського ринку теплотехніки, зосередивши в своєму корпоративному портфелі акції декількох заводів України. Сьогодні ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України і СНД.

У продуктовому портфелі компанії більше 70 найменувань власної продукції, кількість яких з кожним роком збільшується. Це - багато різновидів котлів, призначених для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних автономними системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія; каміни, газові конвектори, і інше промобладнання. В період свого розвитку підприємство стало великим сучасним заводом європейського зразка з передовими технологіями виробництва опалювальної техніки, що виробляє понад 100 тисяч одиниць опалювальної техніки на рік.

Повноту асортименту в лінійці продажів компанії допомагає досягти обладнання інших виробників. Виробничі потужності розташовані в Хмельницькій області на заводі «Атонмаш» у Красилові. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. Підприємство перше серед аналогічних в теплотехнічної галузі впровадило та сертифікувало систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001. Вся продукція сертифікована на відповідність діючим нормам техніки безпеки і охорони навколишнього середовища України. Реалізація та сервісне обслуговування опалювальної техніки здійснюються через розвинену дилерську мережу по всій території Україні.

markerОткрыть карту